РЕМОНТ КВАРТИР У КИЄВІ

Прайс Лист

Ремонт

Ви стали власником квартири в новобудові і хочете терміново зробити ремонт? Потрібно оновити набридлу обстановку житло старого зразка? Уже котрий рік відкладаєте ремонт, побоюючись, що він затягнеться? Компанія Winbud – це визнаний експерт з ремонту квартир в Києві.

Нашими руками були оновлені та змінені сотні осель, а послугами залишилися задоволені тисячі клієнтів. Ми здійснюємо окремі види робіт, а також ремонт квартири під ключ в Києві, завдяки чому вдається втілити в життя складний дизайнерський проект.

Довірившись нашій команді, ви зможете отримати першокласне оновлення як в хрущовці або сталінці, так і новобудові. При цьому обійдеться ремонт квартир в Києві недорого.

Заказати Проект
Ціни на ремонт квартир у Києві під ключ

Зрозуміти, скільки коштуватимуть ремонтні роботи, можна після обговорення з фахівцем, а також складання кошторису. Однак, якщо вам потрібен ремонт квартири в Києві, можете керуватися такими розцінками:

-косметичний – від 1800 грн/м2;
-капітальний – від 2800 грн/м2;
-комплексний – від 3000 грн/м2;
-елітний і євроремонт – від 3200 грн/м2.

Не бажаєте розбиратися в тому, які ціни на комплексний ремонт квартир в Києві або будь-який інший? Телефонуйте і ми безкоштовно зробимо розрахунок вашого ремонту:

Контакти

Центральний офіс(044) 338 0902
МТС(066) 805 0902
Київстар(098) 047 0902
Замовити дзвінок
Передзвонимо за запитом через SMS!
Чому нас обирають?

У роботі ми дотримуємося такого правила, згідно з яким наших замовників повинні стосуватися лише два питання. Вам потрібно повідомити про свої побажання і отримати ключі від приведеної до ладу квартири. Все інше ми візьмемо на себе. Наша фірма дорожить своїм реноме, відповідно зацікавлена ​​в бездоганному результаті.

Ми застосовуємо тільки якісні матеріали, а всі види ремонтних робіт виконуємо оперативно і професійно. Чітке дотримання своїх зобов’язань, наявність професійного ремонту та уважне ставлення до вимог замовника – ось чому 97% наших клієнтів з’являються після рекомендацій.

Крім того, ціни на ремонт квартир в Києві у нас адекватні і обґрунтовані. Підсумкова вартість ремонту квартири в Києві включає абсолютно всі нюанси, починаючи зі складання кошторису і закінчуючи фінішною обробкою. Вас не турбуватиме питання монтажу додаткових розеток або установки кондиціонера.

Всі подробиці ми обговоримо з самого початку, відповідно ви будете інформовані про те, скільки коштує ремонт квартири в Києві ще до початку будь-яких робіт. Ніяких доплат і додаткового виділення грошей не буде потрібно. Нехай на ремонт квартири в Києві розцінки інших підрядників будуть нижчими, проте це не показник якості.

Фактично в їхній кошторис не включено багато витрат, за які вам потім доведеться доплатити. Ми виконуємо дійсно якісний ремонт, який прослужить до 10 років, а сама квартира буде виглядати так, ніби була відремонтована тільки вчора! Протягом всього терміну експлуатації більше ніяких грошових вкладень в оновлення квартири не знадобиться!

Фото приклади робіт

Кожен проект ми ретельно продумуємо. В ході ремонтних робіт нами використовується вся майстерність, отриманий досвід і знання, щоб ви отримали більше, ніж очікуєте. Належну увага ми приділяємо навіть дрібницям, тому клієнти залишаються задоволені отриманим результатом. Дивіться й переконуйтеся!

Типи ремонту квартир

Команда фахівців компанії Winbud здійснює різний ремонт квартири, починаючи від типового, який використовується для бюджетного житла, і закінчуючи авторським елітним, характерним для новобудов з вільним плануванням. Вибір одного з варіантів залежить від ваших фінансів і побажань. Ми пропонуємо:

 • Косметичний ремонт, який передбачає оздоблювальні роботи. Це досить економний варіант, покликаний поліпшити інтер’єр вашої квартири.
 • Капітальний ремонт, суть якого полягає в зміні планування житла. Ми допоможемо вам усунути вади і недоліки, які були допущені при будівництві, і змінимо зовнішній вигляд квартири.
 • Комплексний ремонт квартир в Києві, для втілення якого залучаються різні фахівці. Вам не потрібно шукати монтажника кондиціонерів або сантехніка, оскільки отримуєте 100% результат.
 • Євроремонт. Передбачає участь дизайнера під час ремонтних робіт, зонування приміщень, установку багаторівневих стель, вбудованого підсвічування.
 • Ремонт класу “люкс”, який вважається ексклюзивним. Педбачає складну обробку стель, стін, підлог, укладання художнього паркету, а також інші роботи для втілення креативних ідей.

Який потрібен ремонт квартири в Києві, ви визначаєте самі, або можете скористатися порадами та рекомендаціями наших фахівців після первинного огляду житла.

Етапи ремонту
 • Демонтаж конструкцій різного рівня складності – починаючи від знімання старих шпалер і закінчуючи зриванням підлоги.
 • Роботи по сантехнічному та електромонтажному обладнанню, які включають облаштування систем у всій квартирі.
 • Укладання плитки на різні види поверхонь, фарбування стін.
 • Гіпсокартонні роботи, а саме монтаж перегородок і багаторівневих стель.
 • Оштукатурювання стін.
 • Роботи з утеплення ізоляційними матеріалами.
 • Укладання будь-якого виду підлогового покриття і монтаж плінтусів.
 • Інші види робіт.