Ремонт в Новобудові

Після покупки квартири в новобудові в Києві відчуття ейфорії швидко змінюється тривогою і занепокоєнням з приводу широкого фронту робіт, які ще належить провести перед заселенням. Адже такого роду житло продається в чорновому варіанті. Фактично ви отримуєте двокімнатну або трикімнатну бетонну коробку, підготовлену для чистової обробки, або в гіршому випадку будівельний варіант, що вимагає серйозного ремонту, починаючи підключенням інженерних комунікацій і закінчуючи обклеюванням шпалер. Саме тому найбільш доцільно буде замовити ремонт в новобудові під ключ, що включає великий перелік робіт з облаштування житла. Не варто задовольнятися малим і терпіти дискомфортні умови для життя. Ремонт квартир в новобудові, доручений професіоналам, зробить ваше житло готовим до заселення в найкоротші терміни.

Чому варто зробити ремонт в новобудові під ключ?

Деякі замовники вважають за краще проводити ремонт своєї квартири в новобудові поступово, в’їжджаючи в ще не до кінця підготовлене житло. У цьому випадку власники не тільки відчувають незручності під час проживання, а й витрачають більші гроші, ніж у випадку з ремонтом під ключ. Таким чином, початкове бажання заощадити призводить до більш серйозних витрат. Ремонт в новобудові під ключ має істотні переваги:

 • ви заселяєтеся в уже готову квартиру, в якій потрібно тільки розставити меблі і святкувати новосілля;
 • за всі ремонтно-оздоблювальні роботи відповідає одна компанія. Результат вийде очікуваним, адже над проектом працює єдина бригада. Кожен знає свою частину роботи і відмінно її виконує;
 • ремонт під ключ дозволяє створити такі умови для життя, які будуть комфортними саме для вас з урахуванням інтересів, смаків і проведення часу.

Незважаючи на гадану тривалість і складність ремонтно-оздоблювальних робіт, вони будуть проведені досить швидко. Адже новобудова не передбачає капітального оновлення інтер’єру, як це може вийде з житлом на вторинному ринку.

З чого почати ремонт в новобудові під ключ?

Основне завдання замовника перед початком робіт – це вибір виконавця. Саме від нього залежить результат всіх заходів, а також задоволення, з яким ви зможете заселитися в оновлену квартиру. Тільки справжні професіонали все правильно розрахують, підіберуть відповідні будівельно-оздоблювальні матеріали, а також якісно і грамотно проведуть ремонт під ключ. Для цього вам потрібно лише подзвонити в компанію Winbud і отримати консультацію експерта безкоштовно. Ви маєте рідкісну можливість зробити в міру недорогий ремонт під ключ в новобудові як для великих чотирикімнатних, так і малогабаритних однокімнатних квартир. Ціни на наші послуги цілком демократичні.

Етапи проведення ремонту в новобудові під ключ

 1. Огляд житла, проектування, складання кошторису, покупка будматеріалів.
 2. Прокладка інженерних комунікацій, щоб всі наступні ремонтні заходи виконувалися максимально швидко і якісно.
 3. Демонтаж перегородок, які вас не влаштовують.
 4. Малярні роботи, що включають вирівнювання стін, стелі і підлогового покриття. Вони ліквідують дрібні недоліки і підготують ґрунт для подальшої обробки.
 5. Встановлення міжкімнатних перегородок і гіпсокартонних конструкцій в залежності від побажань замовника.
 6. Оздоблювальні роботи, які наводять красу в квартирі перед заселенням власників.

Вартість ремонту в новобудові під ключ

Щоб знати, яку суму з бюджету слід виділити на ремонт в новобудові під ключ, варто врахувати такі чинники:

 • на якому етапі ви хочете приступити до ремонту. Ідеальний варіант – період, поки будинок ще не зданий в експлуатацію;
 • хто буде проводити ремонтні заходи. Якщо цією справою займуться професіонали, ремонт під ключ буде якіснішим, протримається довгі роки, що в підсумку послужить серйозною матеріальною вигодою для замовника;
 • які роботи планується провести;
 • ціни на будматеріали.

Вартість ремонту в новобудові в Києві – від 800 грн/м2

Телефонуйте і ми обговоримо всі деталі:

 • (044) 338 0902 – Центральний офіс.
 • (098) 047 0902 – Київстар.
 • (066) 805 0902 – МТС.

Ремонт в новобудовах під ключ від компанії WINBUD

Довіривши ремонт своєї квартири майстрам нашої компанії, ви переконаєтеся, наскільки комфортним, якісним і оперативним може бути оновлення житла. Наші принципи передбачають:

 1. Повноцінне консультування клієнта, опрацювання алгоритму ремонтних робіт з урахуванням його потреб.
 2. Комплексне обслуговування по ремонту квартири під ключ, починаючи розробкою дизайну і закінчуючи останньою вкрученою лампочкою.
 3. Адекватні розцінки, які дозволяють вам заощадити бюджет, але при цьому отримати відмінний результат.
 4. Робота з будь-якими матеріалами та видами покриттів.
 5. Використання сучасних інструментів і ремонтного обладнання.