Ремонт Трикімнатної Квартири

Щасливі власники великої житлової площі, не скутої браком простору, мають повну свободу для втілення будь-яких дизайнерських рішень. Їм не потрібно ламати голову, як раціонально використати кожен квадратний метр приміщення. Ремонт трикімнатної квартири в Києві відкриває широкі перспективи в розробці планування. Об’єднання приміщень, установка перегородок, зонування простору, облаштування різного роду ніш, використання вишуканих декоративних елементів і прикрас – все це робить дизайн житла стильним, ефектним і практичним одночасно. Щоб витрачені на ремонт трикімнатної квартири гроші були вкладені з розумом, варто скористатися послугами професіоналів. Кваліфіковані фахівці компанії Winbud всі роботи виконають на високому рівні, а ви залишитеся задоволені результатом на всі 100%. Будь-які види ремонтно-оздоблювальних заходів, різний масштаб надаваних послуг, реалізація найсміливіших задумів – нам можна довірити оновлення свого житла.

З чого потрібно починати ремонт трикімнатної квартири?

Першим кроком на шляху до зміни обстановки житла стане дзвінок в нашу компанію. До вас додому приїде експерт, який вислухає побажання і вимоги до майбутнього ремонту, дасть свою оцінку і слушні поради з приводу вдосконалення інтер’єру, підкаже, на що звернути увагу. Потім абсолютно безкоштовно ми складемо приблизний кошторис, який дасть зрозуміти, у скільки обійдеться ремонт трикімнатної квартири в Києві. Після узгодження всіх деталей підписується договір, і майстри приступають до виконання запланованих робіт.

З огляду на особливості житла, ми пропонуємо кілька варіантів ремонту трикімнатної квартири. Зокрема, можна замовити:

 1. Поєднання вітальні з кухнею, завдяки чому збільшується простір, створюється модний дизайн інтер’єру і відкриваються додаткові можливості для зонування приміщення.
 2. Облаштування кожної кімнати окремо в залежності від особливостей застосування. Ми задіємо кожен куточок приміщення, підкреслюючи його переваги і приховуючи недоліки. Всі кімнати стають в міру функціональними і стильними.
 3. Збільшення площі окремо взятого приміщення за рахунок переміщення міжкімнатних перегородок. Наприклад, кухню, санвузол або вітальню можна зробити більшими, якщо грамотно обіграти простір.

Важливе значення ми приділяємо деталям, які створюють неповторний інтер’єр. Кожне відремонтоване нами житло не схоже на інші об’єкти, оскільки проект повністю підлаштовується під побажання замовника.

Етапи ремонту 3-ох кімнатних квартир

 1. Створення дизайн-проекту, який втілює ваші мрії та побажання всіх домочадців.
 2. Підготовка приміщень до подальших робіт. Вибір будівельних матеріалів, а також чорнова обробка квартири, демонтаж старих конструкцій і покриттів.
 3. Вирівнювання стін, підлоги і стелі, укладання плитки, монтаж гіпсокартонних конструкцій або перегородок.
 4. Чистова обробка приміщень (штукатурка стін, фарбування, проклейка шпалер).
 5. Фінішний етап, який полягає в прибиранні квартири та її підготовці для здачі власнику.
 6. Ви отримуєте ключі і перевіряєте якість виконаних робіт.

Кожен з етапів по часу може займати від декількох днів до тижнів або місяців в залежності від складності ремонту, типу будівлі, розміру квартири. Ми беремося за оновлення інтер’єру в новобудовах, хрущовках або панельних будинках, роблячи ваше житло затишним, комфортним і безпечним.

Вартість ремонту трикімнатних квартир в Києві

Компанія Winbud – це ваш реальний шанс отримати якісно виконаний ремонт за невеликі гроші. Ми використовуємо індивідуальний підхід до замовника і застосовуємо багаторічний досвід майстрів, щоб створювати комфортні умови для життя. На ремонт 3 кімнатної квартири ціна буде залежати від масштабу робіт і складності дизайн-проекту. Ми завжди зможемо відкоригувати суму, виходячи з вашого бюджету.

Вартість ремонту трикімнатної квартири – від 300 грн/м2

Викликати спеціаліста можна по телефону:

 • (044) 338 0902 – Центральний офіс.
 • (098) 047 0902 – Київстар.
 • (066) 805 0902 – МТС.

Переваги ремонту трикімнатної квартири компанією WINBUD

 1. Фахівці широкого і вузького профілю, які здійснюють весь спектр ремонтно-оздоблювальних робіт.
 2. Професійні дизайнери, що створюють цікаві інтер’єрні рішення.
 3. Адекватні розцінки, що дозволяють зробити ремонт клієнту навіть зі скромним бюджетом.
 4. Стислі терміни виконання ремонтних завдань.
 5. Використання якісних матеріалів і сучасного обладнання.
 6. Можливість залишити заявку для виїзду фахівця прямо на сайті.