Ремонт Однокімнатної Квартири

Сьогодні однокімнатні квартири користуються великою популярністю серед населення. І це не дивно, адже коштує таке житло набагато дешевше. Куди краще мати хоч і невеликий, але свій куточок, ніж поневірятися по знімних квартирах в очікуванні великих заробітків. Звичайно, таке житло має істотний недолік – мала площа. Якщо у вашому розпорядженні тільки одна кімната, не впадайте у відчай. Сучасний ремонт однокімнатної квартири в Києві і творчий підхід здатні творити чудеса. Завдяки старанням професійних майстрів, ви зможете перетворити навіть скромну халупу в справжню цукерочку, яка сподобається всім членам сім’ї і гостям. Навіть якщо в квартирі проживає двоє і більше осіб, за допомогою інтер’єрних рішень можна зонувати простір і виділити кожному свій куточок.

З чого почати ремонт однокімнатної квартири під ключ?

Якщо ви зважилися на кардинальну зміну обстановки в своєму домі, варто довірити всі роботи по оновленню фахівцям. Так ви будете впевнені в якості та довговічності ремонту, до того ж зможете заощадити солідну суму на послугах вузькопрофільних майстрів. Компанія Winbud вже багато років здійснює ремонт однокімнатних квартир в Києві, створюючи справжні інтер’єрні шедеври навіть в найскромніших умовах. У своїй роботі ми зосереджуємо увагу на основних дизайнерських прийомах для невеликих приміщень. Злагоджена робота всіх фахівців дозволяє втілювати в життя досить сміливі проекти. Ваше завдання – це зателефонувати нам і викликати майстра. Він зробить свою оцінку і прогноз щодо майбутніх робіт, на підставі яких буде складено кошторис на ремонт однокімнатної квартири. Зауважте, все це абсолютно безкоштовно!

Варіанти оформлення ремонту однокімнатної квартири в Києві

Залежно від особливостей вашого житла ми можемо запропонувати кілька варіантів оновлення інтер’єру, один з яких стане основою ремонтно-оздоблювальних робіт. Зокрема, це:

 1. Квартира-студія, для якої кімната і кухня стають одним приміщенням. В даному випадку передбачається демонтаж перегородок, що істотно збільшить вільний простір в домі.
 2. Збільшення площі кімнати за рахунок коридору.
 3. Облаштування лоджії, яка зможе стати важливою частиною загального інтер’єру. При бажанні в ній навіть можна зробити окреме приміщення для кабінету або спальні.
 4. Зонування простору шляхом установки перегородок зі скла, вітражів або гіпсокартону.Облаштування ніш із гіпсокартонних конструкцій, в яких можна встановити шафи, полиці або зробити окреме спальне місце.

Щоб зберегти якомога більше вільного простору, дизайн однокімнатної квартири слід зробити лаконічним. Завдяки невеликій кількості аксесуарів вдасться зберегти гармонію практичності й краси.

Етапи проведення ремонту однокімнатної квартири під ключ

 1. Підготовка. Наші фахівці створюють ескізи з новим виглядом приміщень, включаючи кожну деталь – від меблів до розташування розеток.
 2. Демонтаж матеріалів і конструкцій.
 3. Проведення інженерних комунікацій, вирівнювання підлоги, стін, стелі, установка перегородок з гіпсокартону.
 4. Оздоблювальні роботи у ванній, на кухні і основній кімнаті.
 5. Розстановка меблів, предметів інтер’єру, електричних приладів перед заселенням власників.

Вартість ремонту однокімнатної квартири в Києві

Якщо ви турбуєтеся про те, що оновлення інтер’єру виявиться досить дорогим заходом, тому відкладаєте ремонт з року в рік, ми розвіємо всі сумніви. Наші фахівці складуть кошторис з урахуванням особливостей однокімнатної квартири і побажаннями всіх домочадців. Ви виберете оптимальний варіант, який влаштує і ціною, і результатом. Можгп замовити косметичний, капітальний або комплексний ремонт однокімнатної квартири під ключ, який порадує якістю і довговічністю.

Вартість ремонту однокімнатної квартири в Києві – від 300 грн/м2

Більше дізнавайтеся по телефону:

 • (044) 338 0902 – Центральний офіс.
 • (098) 047 0902 – Київстар.
 • (066) 805 0902 – МТС.

Ремонт однокімнатної квартири під ключ від компанії WINBUD

Співпраця з нами передбачає:

 1. Безкоштовне складання кошторису на ремонт невеликої однокімнатної квартири за всіма видами робіт.
 2. Ретельне дотримання всіх домовленостей і кожного етапу ремонтних заходів.
 3. Використання сучасного обладнання та якісних будматеріалів, завдяки чому досягається бездоганний результат.
 4. Великий спектр надаваних послуг і робота вузькопрофільних фахівців.

Адекватні розцінки, які враховують кожну деталь ремонту 1 кімнатної квартири в Києві.