Ремонт Малогабаритних Квартир

Звичайно, приємно бути власницею просторої і красиво оформленої квартири, де всі деталі інтер’єру витримані в одному стилі, а приміщення грамотно організовані і розділені на зони. Однак наше житло, на жаль, не завжди відповідає запитам, тому резонно виникає питання: “Як зробити ремонт малогабаритних квартир?” Буває досить складно продумати інтер’єр, щоб житло не здавалася тісним і захламленим. Ремонти маленьких квартир накладають на професіоналів додаткову відповідальність, оскільки потрібно об’єднати практичність і естетичний зовнішній вигляд приміщень. Кожен квадратний метр повинен бути задіяний для досягнення спільної мети – гармонійного і лаконічного житла. Компанія Winbud пропонує комплексний ремонт малогабаритних квартир, який враховує побажання замовника і всі особливості житла.

З чого почати ремонт в маленьких квартирах?

Якщо ви вирішили освіжити свій будинок, зробити його просторим, світлим і затишним, ремонт малогабаритних квартир під ключ дозволить в максимально короткі терміни виконати це завдання. Щоб спростити завдання і заощадити на роботах, краще звернутися до професіоналів, які знають, як досягти відмінного результату при невеликих витратах. Першим кроком до оновлення вашого житла стане дзвінок в компанію Winbud. Далі наша співпраця передбачає:

 1. Виїзд нашого фахівця на об’єкт, який не буде коштувати вам ні копійки. Експерт зможе оцінити масштаби роботи і скласти попередню думку про майбутній проект.
 2. Отримання кошторису, який включає абсолютно всі ремонтно-оздоблювальні заходи і необхідні будівельні матеріали. Ви будете впевнені в тому, що ремонт малогабаритної квартири буде коштувати саме стільки, скільки вказано в кошторисі. Жодних додаткових платежів. При цьому послуга складання кошторису здійснюється абсолютно безкоштовно.
 3. Підписання договору на ремонт в маленькій квартирі з урахуванням всіх ваших побажань.

Ми залучаємо до ремонтних робіт фахівців вузької спеціалізації, що забезпечує бездоганний результат і безпеку при експлуатації житла. Ретельно продуманий і якісно виконаний ремонт в маленькій однокімнатній квартирі може перевершити всі ваші очікування, створюючи відчуття стилю, комфорту і вільного простору.

Етапи проведення ремонту малогабаритних квартир

 1. Розробка проектного рішення і дизайну квартири. Якщо у вашому розпорядженні тільки одна кімната, ремонт в маленькій квартирі-студії чудово впорається з ергономічно організованим простором.
 2. Детальний опис розміщення сантехнічного обладнання, освітлення, гіпсокартонних конструкцій та інших елементів інтер’єру.
 3. Проведення демонтажних робіт всередині приміщень.
 4. Встановлення проводки, електротехнічного обладнання.
 5. Утеплення поверхні стін, монтаж гіпсокартону, малярні, штукатурні роботи.
 6. Укладання ламінату і плінтусів.

Перш ніж почнуться ремонтні роботи, замовник зможе внести свої корективи на підставі створеного дизайн-проекту.

Вартість ремонту в маленькій квартирі

Якщо ви переконані, що сучасний ремонт апріорі обійдеться досить дорого, ми доведемо зворотне. Вартість відновлення квартири безпосередньо залежить від ваших побажань, складності передбачуваних робіт, а також використовуваних будматеріалів. Головна причина, по якій варто замовити ремонт малогабаритних квартир в компанії Winbud, – це адекватна вартість. За довгі роки роботи ми розробили взаємовигідну сітку цін, яка враховує інтереси клієнтів і наші потреби. Важливо також те, що ви з самого початку будете знати, у скільки обійдеться ремонт квартири. В ході робіт ніяких додаткових платежів не передбачається.

Вартість ремонту в малогабаритній квартирі в Києві – від 500 грн/м2

Телефонуйте і ми підберемо оптимальні варіант поновлення житла:

 • (044) 338 0902 – Центральний офіс.
 • (098) 047 0902 – Київстар.
 • (066) 805 0902 – МТС.

Ремонт в маленькій квартирі в Києві під ключ від компанії WINBUD

Перевага комплексного ремонту квартири в Києві полягає в тому, що клієнту не доведеться шукати різних майстрів для виконання тих чи інших видів робіт. Йому досить висловити свої побажання, узгодити проект і чекати, поки фахівці віддадуть ключі від повністю готового до заселення житла. Ремонт під ключ, здійснюваний фахівцями компанії Winbud, дає можливість вписати в малу площу приміщень всі потреби домочадців і прорахувати до дрібниць використання матеріалів і обладнання з точки зору фінансової доцільності. Це прекрасний спосіб зробити свій будинок затишним, комфортним і заощадити солідну суму.