Ремонт Двокімнатної Квартири

На сьогоднішній день двокімнатні квартири займають найбільший сегмент ринку нерухомості, який за своєю вартістю вдало балансує між малогабаритними однокімнатними і дорогими трьохкімнатними. Простір такого житла дає можливість облаштовувати всі основоположні зони, виділяючи окреме місце для кожного члена сім’ї. Єдина умова – добре продуманий дизайн і вдале планування. Компанія Winbud здійснює ремонт двокімнатної квартири в Києві, який зробить ваше житло просторим, функціональним і естетичним. Наші фахівці можуть втілити будь-які задуми, створюючи вишуканий і стильний інтер’єр. Квартира-студія або комфортабельні окремі приміщення – професійно виконаний ремонт прикрасить і урізноманітить навіть стандартне планування. Ми надамо безліч цікавих варіантів для оновлення інтер’єру.

З чого починається ремонт у двокімнатній квартирі в Києві?

Якщо ви купили нове житло або хочете змінити обстановку в старому, наша компанія допоможе втілити ергономічний і привабливий дизайн за короткий час. Вже протягом багатьох років ми доводимо, що ремонт двокімнатної квартири може коштувати недорого, але при цьому бути якісним і довговічним. Переконатися в цьому ви зможете на особистому прикладі. Після вашого дзвінка на об’єкт виїжджає наш експерт для складання приблизного плану ремонтно-оздоблювальних робіт. Ми абсолютно безкоштовно формуємо кошторис на послуги, щоб замовник мав поняття про те, скільки буде коштувати ремонт 2-х кімнатної квартири. Всі роботи виконуються оперативно і якісно з річною гарантією. В ході виконання ремонтних заходів враховуються особливості житла, побажання замовника, а також основні прийоми розширення простору в приміщеннях.

Послідовність проведення ремонту двокімнатної квартири

Багато двокімнатних квартир, які сьогодні потребують ремонту, були родом з часів СРСР. Вони відрізняються стандартним плануванням, невеликими розмірами кімнат, низькими стелями і крихітними санвузлами. Фахівці нашої компанії з легкістю перетворять рядовий і нудний інтер’єр, наповнюючи житло вільним простором, вишуканістю і смаком. Рішення замовити ремонт двокімнатної квартири у нас стане надзвичайно важливим, адже ви здивуєтеся, наскільки цікаво і незвично зможе виглядати звична обстановка. Наша співпраця відбувається за такими етапами:

 1. Складання дизайн-проекту вашої квартири в декількох варіаціях. Ви зможете вибрати той, який максимально відповідає вимогам і фінансовим можливостям.
 2. Підписання договору, в якому суворо обумовлюються терміни виконання, ціни і види робіт, які будуть проведені в ході ремонту двокімнатної квартири.
 3. Демонтаж старих конструкцій і покриттів.
 4. Облаштування інженерних комунікацій.
 5. Підключення електротехнічного і сантехнічного обладнання.
 6. Вирівнювання підлоги, стелі, стін.
 7. Малярні, штукатурні роботи.
 8. Здача об’єкту і річна гарантія на всі види виконаних робіт.

У нашій команді є фахівці широкого і вузького профілю: сантехніки, електрики, штукатурщики, укладальники плитки, паркетники, дизайнери та інші майстри. Таким чином, ми своїми силами здійснюємо професійний ремонт двокімнатної квартири під ключ без залучення спеціалістів зі сторони.

Вартість ремонту 2-ох кімнатної квартири в Києві

Головна наша перевага – це адекватні і обґрунтовані розцінки на всі види надаваних послуг. Ми використовуємо якісні матеріали, щоб ремонт якомога довше прослужив вам, при цьому не встановлюємо високі ціни на здійснювані роботи. Спочатку складається кошторис, який враховує абсолютно всі витрати. Кількість і масштаб ремонтних заходів коригується відповідно до вашого бюджету.

Вартість ремонту 2-ох кімнатної квартири в Києві – від 300 грн/м2

Виклик фахівця по телефону:

 • (044) 338 0902 – Центральний офіс.
 • (098) 047 0902 – Київстар.
 • (066) 805 0902 – МТС.

Чому варто замовити ремонт двокімнатної квартири в Києві в компанії WINBUD?

 1. Суворе дотримання термінів виконання робіт.
 2. Професіоналізм майстрів і контроль за кожним етапом ремонту.
 3. Гарантія на всі виконані роботи протягом року.
 4. Ви можете в будь-який час побачити, як працюють майстри, і особисто проконтролювати дотримання умов договору.
 5. Матеріальна відповідальність за пошкоджене під час ремонту майно.
 6. Ми постійно на зв’язку і готові дати відповіді на будь-які ваші питання.