Монтаж Прихованих Електропроводок

Прагнення заховати електропроводку – природне бажання кожного власника, який піклується про безпеку і естетичну привабливість свого житла. Кабелі, які знаходяться всередині стін і стелі, менш схильні до впливу зовнішніх факторів і механічних пошкоджень. Тому монтаж прихованих електропроводок є однією з найбільш затребуваних послуг серед споживачів. Такий метод підключення інженерних комунікацій передбачає укладання кабелів електромережі всередину будівельних пустот, за фальш стінами, підшивними стелями і т.д. Він рекомендується у всіх випадках, крім дерев’яних, сирих або неопалюваних приміщень. Одна з основних переваг монтажу прихованих електропроводок полягає в тому, що естетичність інтер’єру не порушується. Ніяких зовнішніх проводів, коробів або труб ви не спостерігаєте, тому житло виглядає стильно, красиво і гармонійно.

Професійний монтаж прихованих електропроводок

На відміну від відкритої електропроводки, прихований тип підключення вимагає проведення складних операцій. Монтаж передбачає штроблення стін, протягання кабелів під стелею або стяжку підлоги, що само по собі є трудомісткою і витратною справою. Тому перед прокладкою важливо продумати місця кабельних трас і установки електроприладів. Такий підхід заощадить витратні матеріали і скоротить час виконання ремонтних робіт. Монтаж прихованих електропроводок включає:

  • штроблення стін і пробивання отворів для підрозетників і відгалужувальних коробок. Це досить гучна, складна і брудна робота, тому проводиться на початковому етапі ремонту;
  • кріплення кабельних джгутів в штробах за допомогою дюбелів, розчину алебастру або монтажної полоси;
  • установка труб для прихованої проводки з використанням хомутів, накладок, монтажних пластин або кліпс, як альтернатива штробленню стін. При цьому кабель може протягуватись по трубі як до, так і після її укладання;
  • маркування кінців для правильного подальшого приєднання в коробках.

Якісний і оперативний монтаж прихованих електропроводок здійснюють фахівці компанії “Winbud”. Ми маємо великий досвід в проведенні ремонтно-будівельних заходів різної складності, тому всі роботи проводимо на найвищому професійному рівні. Спочатку ми складаємо проект розміщення кабелів електромережі, щоб в ході укладання проводів виключити ризик додаткових витрат. Ви оплатите за монтаж прихованих електропроводок тільки ту суму, яка буде вказана в договорі.