Монтаж Відкритих Електропроводок

Неможливо сьогодні уявити наше життя без електрики. Вдома, в офісі, на дачі ми користуємося світлом, а також найрізноманітнішими приладами, що працюють від мережі. Таким чином, електропроводка стає ключовою ланкою в підключенні інженерних комунікацій і забезпеченні комфортних умов для життя. Серед всіх будівельно-оздоблювальних робіт в квартирі саме монтаж відкритих електропроводок має вирішальне значення для забезпечення безпеки людей. На відміну від прихованої системи підключення, відкрита електропроводка прокладається на поверхні стін і стелі. Найчастіше вона монтується в будівлях, зведених з горючих матеріалів, щоб в разі виникнення неполадки, можна було швидко її ліквідувати. Монтаж відкритих електропроводок не вимагає штробления стін або інших складних операцій. Зважаючи на це він займає набагато менше часу і коштує порівняно дешево.

Способи монтажу відкритих електропроводок

Незважаючи на те, відкрита електропроводка укладається прямо на поверхні стін, зовнішній вигляд приміщення при цьому не погіршується. Існує кілька методів, які дають можливість замаскувати факт наявності проводів, а їх монтаж в найбільш видних місцях і ділянках виконати відповідно до дизайну приміщення. Таким чином, інтер’єр квартири нітрохи не постраждає, а при певному підході навіть виграє. Монтаж відкритих електропроводок здійснюється такими способами:

  1. Укладання проводів в пластикові плінтуса і кабель-канали. В ході робіт до поверхні стін і стелі кріпляться короби, в які ховають кабелі, закриваючи їх кришкою. Перевага даного методу полягає у швидкій заміні електропроводки, а також естетичності конструкції. Колір і фурнітуру коробу можна підібрати під дизайн приміщення.
  2. Установка кабелів на пластикових скобах. Виглядає така конструкція не надто красиво, проте обходиться дешево.
  3. Монтаж відкритих електропроводок в гофрованих трубах, що не підтримують горіння і захищають кабель від механічних пошкоджень. Вони кріпляться до стін за допомогою кліпс, можуть укладатися на нерівні поверхні і в складних місцях.
  4. Установка кабелів на спеціальних ізоляторах скрученим проводом. Такий метод використовувався в минулому столітті, а сьогодні актуальний для приміщень в ретро-стилі.

Фахівці компанії “Winbud” здійснюють професійний монтаж відкритих електропроводок в Києві. Вартість робіт буде залежати від масштабу проекту і способу укладання кабелів, але в будь-якому випадку наші розцінки адекватно позначаться на вашому бюджеті. Не потрібно проводити капітальний ремонт житла та руйнувати стіни – ми здійснимо монтаж відкритих електропроводок з метою усунення поломки або заміни застарілої деталі.