Косметичний ремонт

Якщо ваша квартира втратила колишню красу, виглядає сумно, а старий інтер’єр вже набрид, не варто зневірятися. Косметичний ремонт квартири в Києві – це прекрасний спосіб освіжити інтер’єр та надати новий вигляд приміщенням, не торкаючись при цьому планування, сантехніки або електропроводки. Це найбільш доступний і недорогий вид ремонту квартир у Києві, який передбачає переробку окремих ділянок або поверхонь в кімнатах. Він відрізняється меншими масштабами оздоблювальних робіт, термінами виконання і, звичайно, ціною, ніж комплексний ремонт під ключ. Вам не будуть потрібні послуги дизайнера. Косметичний ремонт квартир можна зробити в будь-який час, маючи навіть скромний, як для Києва, бюджет.

Коли пора починати косметичний ремонт квартири?

Необхідність провести косметичний ремонт найчастіше пов’язана з тим, що покриття і поверхні в квартирі з часом зношуються. Шпалери вицвітають, стеля вже не сяє білизною, фарба тріскається, а плінтуса відходять. Інтер’єр стає пошарпаним й неестетичним. Як правило, оновлення приміщень з природних причин слід проводити з періодичністю 3-6 років. Також поштовхом зробити косметичний ремонт є:

 • продаж квартири, аби підвищити вартість житла. Швидше й вигідніше вдасться продати ті апартаменти в Києві, які мають хороший “товарний” вигляд;
 • пошук нового орендаря для знімної квартири в Києві з метою покращити умови проживання для мешканців;
 • оновлення після непередбачених подій. Приміром, якщо прорвало водопровід, сталося загоряння електропроводки або вас затопили сусіди;
 • виправлення чужих помилок. Часто непрофесійні майстри погано виконують роботу, що тягне за собою подальші незручності для господарів. У цьому випадку потрібно провести повторний дрібний ремонт для усунення похибок.

Косметичний ремонт однокімнатної квартири

Особливість ремонту однокімнатної квартири в Києві полягає в тому, що потрібно створити відчуття простору. Адже в маленьких квартирах його часто не вистачає. Зробити це можна шляхом грамотно продуманих і добре організованих оздоблювальних робіт. Щоб візуально розширити простір, потрібно вибрати світлу колірну гамму для стін. Варто відмовитися від підвісних стель і габаритних меблів. Заміна міжкімнатних дверей на скляні перегородки також візуально збільшить приміщення.

Косметичний ремонт двокімнатної квартири

Типами робіт ремонт в одно- або двокімнатній квартирі в Києві майже не відрізняється, однак є певні нюанси, які потрібно враховувати. По-перше, ремонтні роботи можна проводити як одночасно, так і поетапно. Спочатку можна оновити одну кімнату і ванну, а через деякий час друге приміщення і кухню. Черговість та види приміщень ви вибираєте самі, виходячи з їхнього стану і власних побажань. Також ремонт у двокімнатній квартирі має ту перевагу, що мешканці можуть не з’їжджати на час виконання робіт.

Косметичний ремонт трикімнатної квартири

Якщо ви є щасливим власником трикімнатної квартири в Києві, в якій хочете зробити косметичний ремонт, можливості для втілення ідей дуже великі. Навіть за допомогою дрібних оздоблюваних робіт можна в кожній кімнаті створити оригінальний дизайн, акцентувати увагу на окремих зонах або навпаки підпорядкувати все одному стилю. При цьому побажання кожного члена сім’ї можна врахувати та втілити в інтер’єрі.

Етапи косметичного ремонту квартири

У тому випадку, якщо ви хочете лише злегка змінити зовнішній вигляд квартири, косметичний ремонт впорається з цим завданням на ура. Всього лише за кілька днів і за розумну плату житло отримає зовсім новий вигляд. Даний ремонт передбачає проведення таких робіт:

 1. Шпаклювання стін і їх подальше вирівнювання.
 2. Ґрунтовка стін під фарбування або поклейку шпалер.
 3. Побілка стелі.
 4. Часткова заміна сантехнічного обладнання без установки нових комунікацій.
 5. Укладання плитки.
 6. Покриття підлоги ламінатом, лінолеумом або ковроліном.
 7. Кріплення плінтусів.
 8. Встановлення нових розеток і вимикачів замість старих, а також інші дрібні роботи.

Ціни на косметичний ремонт квартир в Києві

Незважаючи на невеликий термін виконання робіт, довіряти косметичний ремонт краще професіоналам. Тільки досвідчені майстри не тільки забезпечать бездоганний результат, але й заощадять ваші гроші. Ви будете впевнені, що протягом наступних 5 років, вам не доведеться більше вкладати гроші в ремонт. У той час, як при неякісному виконанні помилки стануть видні вже протягом першого року. Звертаючись до компанії Winbud, ви отримуєте якісно відремонтовану квартиру в Києві за прийнятні гроші.

Вартість косметичного ремонту – від 500 грн/м2

Телефонуйте і дізнавайтеся, скільки коштує ремонт вашої квартири в Києві:

 • (044) 338 0902
 • (098) 047 0902
 • (066) 805 0902

Чому вигідно працювати з Winbud?

 • Безкоштовне складання кошторису по всіх ремонтним роботам.
 • Ретельний контроль над виконанням кожного етапу косметичного ремонту.
 • Ви зможете регулювати вартість будматеріалів і стежити за термінами надаваних послуг.
 • Використання новітніх технологій і якісних будівельних матеріалів, що забезпечує результат, гідний європейського зразка.
 • Широкий спектр послуг і профільні фахівці для кожного виду робіт.

Прозорі розцінки, які включають всі ремонтні роботи з косметичного ремонту. Нічого додатково оплачувати не доведеться.