Капітальний Ремонт

Вам набридло жити в розрусі і витрачати гроші на періодичне оновлення? Інтер’єр будинку застарів і дратує? А може ви купили квартиру в новобудові без облаштованих комунікацій? З усіма цими проблемами впорається капітальний ремонт квартир у Києві. Він поєднує в собі комплекс ремонтних заходів, які підвищують ваш комфорт, збільшують безпеку і покращують естетику житла. Головне завдання капітального ремонту квартир – це не стільки зовнішнє перетворення приміщень, скільки внутрішнє облагороджування. Адже навіть якщо ваша стеля сяятиме білизною, а нові шпалери радуватимуть око яскравим забарвленням, стара проводка і несправна сантехніка зіпсує все враження. Капітальний ремонт квартир в Києві передбачає навіть повне перепланування об’єкту, в залежності від ваших побажань і вимог.

Що таке капітальний ремонт квартир під ключ?

З часом будь-яка квартира втрачає колишній зовнішній вигляд і функціональність. Навіть якщо ви періодично проводили косметичний ремонт, системи опалення, водопровід, каналізація зношуються. Чим швидше ви вирішите зробити капітальний ремонт, тим дешевше в підсумку він обійдеться. Варто пам’ятати, що більш занедбане приміщення потребує не тільки великих матеріальних витрат, але і тимчасових. Щоб максимально спростити і прискорити цей процес, варто замовити капітальний ремонт квартир під ключ в Києві. Він передбачає виконання всіх робіт однією компанією. Ремонт під ключ зручний тим, що абсолютно всі заходи, в тому числі організаційні, виконують бригадири і майстри. Вам залишається лише дочекатись закінчення терміну ремонтних робіт і при бажанні контролювати діяльність бригади. Після капітального ремонту під ключ ви отримуєте повністю готову до заселення квартиру в Києві. Вас не буде турбувати процес вивезення будівельного сміття або прибирання житла – все це зроблять фахівці.

Етапи проведення капітального ремонту квартир

Так як капітальний ремонт – це, в першу чергу, довгострокові зміни, він віключає проведення цілого ряду заходів. Компанія Winbud в рамках ремонту під ключ здійснює такі роботи:

 1. Розробку дизайн-проекту квартири в Києві з урахуванням інтересів усіх мешканців і площі об’єкту.
 2. Роботи з інженерними комунікаціями, зокрема сантехнікою, електрикою, системами опалення та каналізації.
 3. Заміну вікон і дверей.
 4. Вирівнювання стін і стелі, стяжка.
 5. Демонтаж старих конструкцій, облицювання плиткою.
 6. Штукатурні та малярні роботи.
 7. Заміну плінтусів, установку карнизів.
 8. Проведення ремонтних робіт абсолютно у всіх приміщеннях у квартирі.

Капітальний ремонт однокімнатної квартири в Києві

Основне завдання при виконанні ремонту в однокімнатній квартирі в Києві – це звільнення простору. Адже навіть в маленькій квартирі хочеться створити свій затишний куточок кожному члену сім’ї, але при цьому, щоб загальний дизайн виглядав стильно і красиво. Для досягнення цих цілей сучасні майстри застосовують різні дизайнерські ідеї. Сполучені кухні-студії, арки замість стандартних дверних прорізів, скляні перегородки та гіпсокартонні конструкції – будь-яка квартира в Києві буде виглядати світлою й просторою. Закріпивши результат контрастним або світлим облицюванням, ви будете здивовані, наскільки іншим і цікавим стане звичне житло.

Чим відрізняється капітальний ремонт двокімнатної квартири?

Завдяки широким можливостям сучасних ремонтно-будівельних робіт, капітальний ремонт двокімнатної квартири в Києві зможе перетворити як невелику “хрущовку”, так і елітну “сталінку”. Залежно від просторових можливостей житла, можна встановити дворівневі стелі, різні гіпсокартонні конструкції, великі вікна і навіть різнокольорову підсвітку певних житлових зон. Можна навіть звичайну “двушку” перетворити на трикімнатну квартиру, використовуючи додаткові конструкції. Будь-яка ваша фантазія може бути втілена в життя, якщо за справу візьмуться професіонали.

Особливості капітального ремонту трикімнатної квартири в Києві

Власникам трикімнатних квартир невимовно пощастило, адже ремонт такого житла відкриває широкі перспективи для реалізації навіть найсміливіших ідей. Оригінальне перепланування, варіації і експерименти з інтер’єром кожного приміщення і, головне, не потрібно боротися за кожен квадратний метр. У такій квартирі навіть можна собі дозволити облаштувати гардеробну або кабінет, відділивши частину приміщення гіпсокартонною конструкцією. Звичайно, вартість капітального ремонту трикімнатної квартири буде дещо високою, проте результат виправдає витрати.

Що включає ціна на капітальний ремонт квартир в Києві?

Укладаючи договір з нашою компанією, ви чітко будете знати, скільки коштує капітальний ремонт вашої квартири в Києві і як скоро він закінчиться. Ми в обов’язковому порядку фіксуємо бюджет і терміни виконання ремонтних робіт, тому ніяких додаткових витрат від вас не потрібно. Складаючи кошторис, ми враховуємо всі ваші побажання, включаючи кількість розеток і установку кондиціонера. Також у вартість капітального ремонту входять організаційні роботи (наприклад, вивіз будівельного сміття) та послуги окремих фахівців (прокладка інтернету, установка супутникової антени і т.д.).

Вартість капітального ремонту квартир в Києві – від 800 грн/м2

Телефонуйте, щоб дізнатися точну ціну на ваш ремонт:

 • (044) 338 0902
 • (098) 047 0902
 • (066) 805 0902

Чому нам варто довіряти?

 1. Використання передових технологій у проведенні ремонтних робіт, що гарантує бездоганний і довгостроковий результат.
 2. Великий досвід щодо успішної реалізації проектів у різних типах квартир, починаючи від маленької “хрущовки” і закінчуючи великогабаритним житлом у новобудові.
 3. Фахівці широкого і вузького профілю. Замовляючи у нас капітальний ремонт під ключ, ви позбавляєте себе від необхідності пошуку кваліфікованого сантехніка чи електрика. Всі необхідні роботи виконають наші майстри.
 4. Можливість зробити капітальний ремонт квартири в Києві терміново в максимально стислі терміни.
 5. Розумні ціни, з урахуванням стандартом якостей і ваших фінансових можливостей.