ГІПСОКАРТОННІ РОБОТИ

Фактично жоден сучасний ремонт в квартирі не обходиться без монтажу гіпсокартону. За допомогою цього матеріалу вирівнюють стіни, стелі й підлогу, створюють конструкції різної складності, декорують дверні прорізи. Його цінують за відмінні технічні характеристики, швидкість монтажу, а також екологічність. Він служить додатковим засобом для тепло- і звукоізоляції, а також допомагає приховати електричні, вентиляційні та сантехнічні комунікації. Навіть звичайне приміщення зі стандартним плануванням можна змінити до невпізнання, якщо доручити гіпсокартонні роботи фахівцям. Вони допоможуть оформити у вашій квартирі оригінальний інтер’єр і приховати будь-які недоліки кімнати

Гіпсокартонні роботи для втілення ідей будь-якої складності

Гіпсокартон – один з найбільш універсальних матеріалів для проведення будівельно-оздоблювальних робіт. В його складі є гіпс і картон, тому він не тільки абсолютно нешкідливий, але й істотно знижує вартість ремонту. Гіпсокартонні роботи проводяться в таких випадках:

  1. Вирівнювання стін і стелі перед штукатуркою і внутрішнім оздобленням. Матеріал має унікальну здатність – він дихає, а тому наступні роботи виконуються швидше і легше, а ремонт довго зберігає свій першопочатковий вигляд.
  2. Установка багаторівневих стель, які дають можливість оформити незвичайне освітлення. Гіпсокартонні роботи передбачають використання точкових або світлодіодних світильників, завдяки яким створюється яскравий декоративний ефект. Такі конструкції візуально розширюють простір, а матеріал підходить для втілення найнеймовірніших задумів.
  3. Монтаж гіпсокартонних перегородок, які ефективно зонують приміщення, підвищують його функціональність і забезпечують перепланування. Доречні такі конструкції як вдома, так і в офісі.
  4. Декорування дверних прорізів, ніш шляхом формування арок, виступів, полиць і інших конструкцій. Крім естетичного ефекту, такі гіпсокартонні конструкції несуть також функціональне навантаження.

Якщо ви шукаєте надійного і перевіреного забудовника, компанія “Winbud” проводить якісний і недорогий ремонт квартир в Києві. Ми здійснюємо весь спектр гіпсокартонних робіт і встановлюємо адекватні розцінки на всі види надаваних послуг. Всі ваші побажання будуть враховані, щоб результат радував протягом багатьох років. Ціни на гіпсокартонні роботи вказані в нашому прайс-листі, з яким можна ознайомитися на сайті.